FATSO'dan Çamaş’a kütüphane

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
27 Kasım 2021 - Cumartesi 17:04 Bu haber 501 kez okundu
 
FATSO'dan Çamaş’a kütüphane
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından başlatılan ve 2018 yılından beri sürdürülen "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında yapımı tamamlanan kütüphanelere bir yenisi daha Oda'nın sorumluluk alanında bulunan ilçelerden biri olan Çamaş ilçesinde eklendi.
Gündem Haberi
FATSO'dan Çamaş’a kütüphane

Çamaş İlçesi Şehit Şener Karadere İmam Hatip Ortaokulu'nda FATSO tarafından yaptırılan kütüphane Çamaş İlçe Kaymakamı Emre Urhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Derilmek, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş Başkanlığı'nda Oda Meclisi'nden oluşan bir heyetin katılımıyla öğrencilerin hizmetine açıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş açılışın ardından yaptığı açıklamada "Bu defa Çamaş İlçemizde, Şehit Şener Karadere İmam Hatip Ortaokulu'nda okuyan evlatlarımız için yaptırdığımız kütüphanemizin açılışını Çamaş Kaymakamımız Sayın Emre Urhan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Derilmek,  İlçe Protokolü ve Oda Meclisinden çalışma arkadaşlarım ile birlikte gerçekleştirdik. Açılışta vurguladım, bir kez daha vurguluyorum okuma aşkının tadına varacak tek bir evladımızın dahi bu vesile ile hayatına dokunur, memleketine hayırlı bir evlat olmasına katkıda bulunursak ne mutlu bizlere. Kütüphanemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: FATSO'dan, Çamaş’a, kütüphane,
Yorumlar
Haber Yazılımı