Fatsa HEM'den Bayan Yavuz’a ziyaret
Haber
01 Mart 2018 - Perşembe 08:15 Bu haber 1654 kez okundu
 
Fatsa HEM'den Bayan Yavuz’a ziyaret
Vali Konağını toplumun her kesiminden vatandaşlara açan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, bugün de Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çalışanlarını Vali Konağında ağırladı
Kültür Haberi
Fatsa HEM'den Bayan Yavuz’a  ziyaret

Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı’nın eşi Türkan Yapıcı ile birlikte Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli hocalardan oluşan bir grubu Vali konağında kabul eden Selda Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Geçtiğimiz günlerde Fatsa ilçesine giderek, Halk Eğitim Merkezini ziyaret eden ve burada açılan okuma yazma, dikiş nakış, takı tasarım, hasır dokuma, bilgisayar, hazır giyim, rölyef, yabancı dil gibi birçok kursla ilgili detaylı bilgiler alan Selda Yavuz, Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli hocalardan oluşan bir grubun kendisini ziyaret etmek istediğini, bundan da son derece mutlu olduğunu ifade etti.
“Şehit, gazi ailelerimiz başta olmak üzere toplumun dezavantajlı grubu olan yaşlılar, engelliler, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde kalan çocuklarımız, ihtiyaç sahibi ailelerimizi, halk eğitim merkezlerimizi ziyaret ediyorum” diyen Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz,” Vali Konağı’mız milletin konağı. Kapımız herkese açık. Biliyorsunuz, halk eğitim merkezleri bireyin kişisel, kültürel ve sosyal gelişimini sağlıyor ve burada açılan kurslar sayesinde de kurslara katılan insanlar mesleki açıdan büyük kazanımlar elde ediyor. Fatsa Halk Eğitim Merkezinde görevli hocalarımızı daha yakından tanıma fırsatı buldum. Çalışmalarında başarılar diliyor, Fatsa Kaymakamımız Mehmet Yapıcı’nın eşi Türkan Yapıcıya da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Kabulünden dolayı Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a teşekkürlerini sunan Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü hocaları, ”Selda Yavuz hanımefendi Fatsa’ya kadar gelerek, bizlere ziyarette bulunmuştu. Yakın ilgisi ve bizlerle olan diyaloğu dolayısıyla o kadar mutlu olduk ki, kendilerine bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Hoş sohbeti dolayısıyla bir kez daha teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz” dediler.(AFİŞ)
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Fatsa, HEM'den, Bayan, Yavuz’a, , ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı