BÜYÜKŞEHİRE SAYAÇ SİPARİŞİ YAĞDI

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 09:30 Bu haber 621 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİRE SAYAÇ SİPARİŞİ YAĞDI
Ordu Büyükşehir Belediyesinin GPRS –GSM kontrollü uzaktan yönetilebilen ve abonelerin mobil uygulama ile yükleme yapabilmesine imkân sunmasıyla Türkiye’de ilk olan SUVER 2020 PLUS isimli su sayacına Ağrı ve Yozgat’tan 7 bin adet sipariş geldi
Gündem Haberi
BÜYÜKŞEHİRE SAYAÇ SİPARİŞİ YAĞDI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı projeler meyvelerini vermeye başladı. Klasik belediyecilik dışında teknolojiyi her alanda kullanarak vatandaşlara verilen hizmet kalitesini arttıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, yazılım ve tasarımını ORYAZ şirketinin yaptığı akıllı su sayacını pazarlamaya başladı. 
 
AĞRI VE YOZGAT’A 7 BİN SİPARİŞ 
Ordu genelinde her geçen gün kullanımı yaygınlaşan sayaçlar birçok ilin de ilgisini çekti. Bu kapsamda Ağrı ve Yozgat illerinden toplam 7 bin adet sipariş alınırken birçok ilden ve yurt dışından gelen talepler içinde görüşmelere başlandı. 
Sayaçların üretiminin ardından şu ana kadar emsallerinin çok daha gelişmişi olan elektronik kartlı SUVER 2020’den 11 bin 865, GSM ile uzaktan dolum yapılabilen ve Türkiye’de ilk olan SUVER 2020 PLUS’dan ise 1.535 kişi satın alarak kullanmaya başladı. 
 
ÜRETİM KAPASİTESİ ARTIRILIYOR 
Yılık 26 bin sayaç üretebilecek kapasiteye sahip OSKİ Bolaman tesislerinde yeni taleplere göre üretim kapasite artırma çalışmaları ise devam ediyor.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: BÜYÜKŞEHİRE, SAYAÇ, SİPARİŞİ, YAĞDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı